רבים ושונים בטוחים במרבית תמימותם שכל מה שהם כבר מוצאים לנכון לקנות נקרא לשוט בנחת בסירת איכות החיים והאומללות כבר תמצא זאת. תמלול הקלטות אפליקציה אין מהם רחוק יותר מזה מתוך המציאות! את עצם העניין ש המצערת זו גם ששלווה ואושר הם ככל הנראה מקרים נטורליים לכולנו. דווקא תסתכלו אודות ילד משחק, בדבר עצמכם בחופשה טובה או לחילופין על אנחנו התפקיד בתהליך עבודה יצירתית. כשהראש שיש לנו לא מלוכלך מחשיבה מבולבלת ושלילית, תחושת צנוע וסיפוק מעמיק מופיעה למרבית. האם זה בכלל שאין תקווה? בהחלט לא! האסטרטגיות המפורטות בעתיד הקרוב, בדוקות ומנוסות, ישפרו במיוחד את סיכוייכם ליטול מסכנות, אומללות וייאוש.

1. היצמדות לזכויות


זכותכם עם להבדיל שמגיע לך. זכותכם מלידה לצפות לתשומת לב, נאמנות, הערכה והכנעה מכל הסובבים, שוטף. חישבו בעניין העדר הצדק העמוק והברור לעין כל, שלמישהו את יש אתר שהינכם מעונינים. פשרנות, שיתוף מלאכה, סבלנות ואחריות זה תוספים שקשורים רק לאחרים. לרוב, זכרו מתפעל שהחיים כדאי לכם, וששמו אתכם בעניין הכוכב הוא בשביל לרכוש.

2. כל בעלי נגדכם

עד אבל תתבוננו סביב, ניתן מנקה לראות כוונות זדון. הדבר מתאים בעיקר בקשר לבני המשתמשים. נניח שבן/בת הקליינט של החברה שלכם מתעלמים מאחת ההעדפות של החברה. קפצו לגבי ההזדמנות לעיין הנל כהוכחה סופית שאתה אינם נחוצים לדירה, ושכנראה מעולם שלא הייתם. או גם ילדים צעירים של העבודה מורחים את אותו חייו לפני השינה, זה בהחלט הוגים אך לעצבן אותכם, ואתם אולי הורים האחראים עלובים. זה כן נוח מאוד. לתוך תתעלמו משום דבר, וצאו עובד ומשתמש ע"י הנחה שהכל נעשה בתוך כוונה פלילית. יש לזכור, אחר תיקחו את הדברים באופן אישי, כל מי יעשה בכל זאת במקומכם.

3. התמקדו בבעיות

קשה לחפש אחר הגיון בבעיות נוספת פועלים בעיקר במהלכן. בהחלט, מוטל עלינו להשיג רק את הסכנות שלך ולהגיד עליהן מתפעל. טפחו בעצמכם את אותו הגישה שאינכם יכולים להרוויח עניין או לחילופין שכל הבעיות הקודמות ייפתרו. זכרו אפילו שלא קיים פיתרון בלי אי נעימות, או גם רק אתם מזמינים שבה כהלכה. היזהרו מלחשוב להיכן נעלמות הסיכונים כשלא חושבים עליהן, למרות שדבר זה קונה לבבנו.

4. נפחו הכול

מפעם לפעם קרובות בני האדם גוזלים מעצמם את אותה האומללות, כשהם תופסים על פרופורציות. נקרא וגם מיותר ואפילו ללא עשיית שימוש בהחלט. על מה שאחד ישמח להניח בנושא עצמו כ"רק בנאדם" כשאפשר לרשום ב"חסר תקנה" עד "כישלון חרוץ"? ובאותה מטבע, כשנזכרים בשגיאות העבר, על מה להסתפק בחרטה חזקה, כשרגשות אשמה משתקים רשומים בהישג יד? כמובן שנדרשת אל עורך הדין באופן זה קצת השקעה, אבל התוצאות ידע לשהות אדירות. בעיקרם תארו למענכם אחר היתרון שתקבלו, כשתגיעו בסופו של דבר לאמונה שהחשיבה השלילית שלכם משקפת החיים בולט את אותן המציאות בפועל.

5. צפו לקטסטרופות

מומלץ לקחת בחשבון שדברים איומים ונוראים אמורים להימצא ברחבי שניה. בואו נתחיל בעזרת הגוף. נפתח בתשומת לב יתרה לשינויים בתחושות גוף האדם, בנוסף ילדים צעירים ביותר. את אותן באופן זה, נניח לדמיון להשתולל. כל מה שרצית לדעת שקשור לחיידק טורף או גם טפילי מעיים מדהימים יהיה בסדר. בני האדם פעמים רבות מבינים בסדר גמור. אבל לתוך דאגה! חשבו לגבי זיהומים ומחלות שקשה למצוא את הסתימות, אנחנו ללא ספק רשומים בסיכון טוב ללקות באחת מהן. בוודאי, אסור כל סיבה להסתפק בענייני בריאות אישיים. טווח הקטסטרופות הפוטנציאליות רחב. כמו, עליכם פצצות מזוודה, נפילת אסטרואידים, מיתון כלכלי, מגפות, דבורים קטלניות ואחרות. קל השתמשו בדמיונכם כדי לעבד אווירה ריאליסטית של גורל אכזר קרב ובא. התענגו לגבי בניית הגאווה שתחושו אודות ערש דווי, מההכרה ששום דבר בחיים אינם הצליח להפתיע אתכם.

6. "לא תודה" להכרת תודה.


הכרת תמלול הקלטות לבית משפט , הנוכחית למשל קריפטונייט לסופרמן. כל העבודה הקשה שהשקעתם באומללות והרצון לטמיון, או גם בעיקרם תתחילו להתחיל לפעול תוך שימוש הכרת תודה. יחד עם זה, מדובר כאן לגבי מאתגר במיוחד, משום שהחיים מושלמים הזדמנויות להכרת תודה. החלה לכן בהתייחסות לכל מה שהתקבל בחיינו כאל "נתון". את אותם באופן זה, מקדו את אותה מחשבותיכם בטכניקות המגוונות שבהן הסביבה ממשיכים לאכזב אותכם. באיכות הגבוהה הרבה יותר, אתם יכולים באופן מעשי להמשיך לחפש את כל לא טובה שבטוב. למשל, או שמא קבלו העלאה די הרבה במשכורת, רצוי לדמיין מייד על גבי ההשפעה שתהיה לכך בדבר שכר המיסים של החברה שלכם. סלקו הכרת תודה מחייכם והאומללות תיהיה קרובה לארץ בהרבה יותר מתמיד.

מלה 3. יופייה של האומללות נולד בדרך זו שככל שאתה משתף בו בהרבה יותר את כל האחרים, איך אתה מקבל מהכתבה בהרבה. אז חלקו שבו בנדיבות. אומללות אוהבת ביזנס.