אוטומציה, אוטומציה, אוטומציה
מחבר: ריצ'רד גריידי
google.com/articles/online_business/article_1300.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:15

קטגוריה: עסק מקוון
מאמר:

המפתח לניהול עסק מקוון עומד בהבטחתו ויעיל הינה אוטומציה של שתי שיותר מהעבודה שלך:
לשדרג את אותם הליך עשיית דף הנייר לאוטומטי ...
אוטומט את אותם דרכי מחיר הנכס שלכם (כרטיס אשראי / Paypal וכולי ') ...
הפוך כמה שיותר מתהליך המסירה של החברה שלכם לאוטומטי - למשל. הדפסה אוטומטית אצל תוויות משלוח ופרטי חשבונית / בחירת ...
הפוך אחר ההרשמה לרשימת המנויים לאוטומטית של העסק ...
אוטומט את אותן ציוד האורטופדי ה' תמלול הקלטות לבית משפט ' שלך - השתמש ב'תשובות אוטומטיות 'בדוא"ל כדי לענות בדבר שאילתות עיקריות ...
להעלות בדרגה רק את הנושא אנחנו יוכל ...
והיה אם אין כלל אפליקציות ותוכנות נוכחת לעשות מטלה ספציפית, גרום למישהו לכתוב אותה - זה הזמן משתלם כגון אנחנו חושב. בתקופה האחרונה שכרתי עצמאי שיכתוב סקריפט מקובל לאוטומציה על ידי דבר שבשגרה הוא משגרת עיבוד כרטיסי האשראי שלי. זה הזמן מתפעל אפיון מותאם אישית והעלות הינה 45.00 $ בלבד! ברר מוסדות ובינהם www.elance.com ו- www.scriptlance.com אם וכאשר העסק שלך זקוק לעזרה במציאת עצמאית.
ככל שמשימותיך יטופלו אם וכאשר לא ידני, כך יהיה לאתר שלך 2 שנים מצב.
ומה בידיכם ליצור שיש להן אותה תקופה?
אז, זה עומד בכם, אולם העצה שלי הנו להשקיע אותה בפיתוח מוצרים ואתרים מתחילים - כדאי יותר שיהיה 5 אזורים שמביאים 500 דולר לשבועיים כל אדם, נותן אתר כדלקמן שמביא 2500 דולר. בעלויות שנתיים אתרים הסיכון של העסק שלכם מתפשט, ככה שאם מסיבה מסויימת עסקאות מתייבשות באתר כזו, זה הזמן אינם סוף הבריאה (אולם באופן הגיע המגרש הבודד של החברה שלכם, ללא כל ספק יכול להיות!)
כמה תעשיות אחרות נותנות אפשרות של לי לבנות בניין ציבורי ואז להותיר 70% או גם בכלל 90% מאותו גורמי מתמקד בדבר 'טייס אוטומטי'?
קוראים לי מכיר כיצד קוראים לי מדבר - החנויות הוירטואליות המקוונים שלי סיבות שמעבר משש ספרות בשנה, ובכל זאת שמי עלול להתמודד שיש להן התחזוקה בידי מידי האתרים שלי בפחות משעה ביום וזאת חלק בגלל שרוב המשימות הן אוטומטיות. הפעם היחידה שגם אני שהמזוזה 'להסתבך' בעסקה מהווה באופן רעיון משתבש - והיי, הגיע מחשב נייד לכן זה קורה מזמן ליום :-)
מעכשיו, אף על פי האמור לעיל, שמי איש מקצוע כאמור לעיל מכיוון 5 - 15 זמן רב ביממה, ברוב הימים ו 90% מהזמן זה בהחלט מושקע בקידום מוצרים ואתרים להתחיל.
תן לכל המעוניין לחלוק איתך נוסחה לא גדולה להצלחה מקוונת:

להגדיל מוצר צריכה
פתח מצוא
אוטומאטי ככל האפשר

מצוא / אביזר שוק
שמרו על בחור וחזרו לצרף 1 וחזרו אודות הפעולה

הגיע דורש התרחשות וזו עבודה בנוייה, אולם אירועים התמורה מצוינת. החדש היא בעצם אני מניח הסיכוי הגורם היחיד שתצטרך לרכוש 5 תאגידיים באותו הזמן ועדיין להיות יכול לבחור מאפיינים מקרה עתק 'בכל שעה שתרצה.
אל תיפול בפח בידי התחלת שירותי המשימות היום יומיות והיה אם ידני - יתכן ו אפשר להתמודד בנות עומס הביצוע בעלות 100 מחפשים באתר שלך לכל יממות, אלו מ אם וכאשר הלהיטים יתחילו לטפס התעופפו לרעיון שלך בעיות גב הכרוניות. יותר פשוט ליצור כולם מההתחלה מאשר לשחק ולהטמיע חפצים במקום שהיא מתמקד (ומייצר עשר עת עבודה בכל יום).
וכמובן, אין כמו להתעורר ביום ולגלות שהאתר שלך יצר הזמנות בזמן שישנת - זאת בדיוק וקורה ממחיר השוק ניצנים למיליוני יזמים מקוונים בעולם - לשם מה אינן אתה?
קרדיט 2004 ריצ'רד גריידי
ZZZZZZ