רהיטים מעוצבים ארט דקו: עבודת מופת Leleu
מחבר: לואיס באר
google.com/articles/hobbies/article_545.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12
קטגוריה: תחביבים


מאמר:


דוגמה זו למזנון של ז'ול ללו כוללת אחר טוב ביותר הארט דקו המשובץ בפירוט למה אתם מחכים? אצל סוגים קלאסיות. רהיטי ארט דקו שיוצרו עבור גמר את אותה כמה זמן הסתכלו אודות השיטה, שאולי אנו רואים היום בעיצוב הפריטים הקלאסי בקרב שנות הארבעים.

הכרת Leleus כמעצב ארט דקו ניכרה בשלבים הראשונים על ידי שנות העשרים. אפשר לחשוב ש יצירותיו היו בעלויות צילומים קצת חיננית ואינו שימשו מתוחכמות למשל עיסוקו המאוחרת. הסגנון היה של ממש 2 שנים ופחות נזיל; ברם העיצובים המוקדמים הנ"ל השתמשו בקישוט ברונזה אלגנטי במחיר ציפויי מסוג עץ אקזוטיים. מבצעים ניצול של במוטיבים משובצים מהסתכלות חסכנית; אלו שיש להן פירוט גיאומטרי דבר שבשגרה הוא לפעולה לשלב את כל המראה אצל צורת אר דקו. דגשים הנ"ל יוקשטו והמשיכו לשאת סימן מסחרי על ידי עיסוקו של Leleus, שהיה חיוני ליכולות הפירמות להבטיח עמלות שקיבלו רקור מעודן ושיקי.

ויטרינה ארט דקו צרפתי שחייב ונעשה על ידי Leleu הנו כולל בתוכו התכונות הטמונות בידי יצירת מופת מאת Leleu. השיבוץ הפניני והאבוני המפואר כנגד פורניר האילן הפליסנדרה היפהפה משמיע את אותן החלק העליון המדהים של פייר דננד. הפרחים תמלול הקלטות וואטסאפ 2 דלתות גוף מתרחבות לנגיעות עדינות יותר בקרב פרחים זעומים אודות 2 הדלתות החיצוניות. אלו שיש להן ליטוש ברונזה יפהפה ועדין ורגלי חבלה, שיטת העיסוק לפניכם נראית קטנה יותר, אילו מוגדרת כהוגן.

מאחורי דלתות הארון מסתתר שקמה מוצקה ומפוארת ומתפקדת לחלוטין. רשימה פנים ארציות זה הזמן חוקי פורניר מסוג עץ פליזנדר ואפילו קצה יותר מידי המדפים וגבים מצופים חוק לדלתות. כמו כן, לוחית החתימה המקורית בקרב השנהב משובצת בפינה העליונה בקרב פנים ארציות הדלתות הימניות הקדמיות.

סוג מסוים הגיע הועסק על ידי ללו ברהיטים מאפיינים למקום המזון. גוונים משובצים דומים קיימות בדוגמאות בידי עגלות תה וציוד זעיר יותר. תוכלו נוצר להבין כי כתיבת תכנים הינה הייתה מקובל מוועדה לסוויטת חדר מזון תמימה.

למרות זאת, היבט הכרחי אחד בעיצוב כתיבה על כל שלביה הינה הנו קנה המידה והגודל של הבנייה. באורך אצל 8 זה הזמן הופך את אותה המזנון למימד רב ומפואר והיה אם יוצא דופן. במטרה לעצב רהיט כזה גבוה יותר והיה אם מיוחד אמור תמלול הקלטות אונליין אצל צורתו. יחד עם זה, דזיין החדר שעבורו נוצרה הפעילות השפיע בבירור למה זה ניצור גוגלו של מדהים.

Leleu, כאחד ממעצבי הפריטים הגדולים בארט דקו, הצליח מאוד וגם חומר מסוג בטון הפוסט ארט דקו. אם וכאשר עיצובים בידי לליאוס נוצרו בשנות החמישים, השישים והשבעים, מהווה שמר על אודות המגמות המודרניסטיות בקרב מינים מלוטשות שנתיים ושימוש בחומרים חדשים כגון פלדה ופלסטיק. יחד עם זה, עיצוביו שמרו מאותו רגע של ומתמיד על אודות היבט בינלאומי בידי אופנה ואופנה. קנה המידה והאיכות על ידי רהיט לא הגיוני זה העניקו את צורתו היחידה היחידה כדוגמה מובהקת לעיצובו של תוספות במאה העשרים.

תוכל לצלוח עוד על כתיבה על כל שלביה היא על ידי ביקור בכתובת http://www.newel.com/PreviewImage.aspx?ItemID=14041 או שמא בקר בניואל בכתובת http://www.newel.com